THE TACTICAL COMPANY

Česká Zbrojovka

Adresa

4M SYSTEMS a.s.
Slezanů 2296/9
Praha 6 – Břevnov
169 00
Česká republika

IČ: 03670091
DIČ: CZ03670091

Kontakt

  +420 778 728 747

  info@4msystems.cz

Web   www.4msystems.cz

 

Vedení společnosti    

Jan Žižka

Ředitel společnosti  E-mail: Zizka@4msystems.cz 
     
Obchodní oddělení    

Radek Duchek

Obchodní ředitel E-mail: Duchek@4msystems.cz
      Region Česká a Slovenská republika   
      Radim Ivan Projektový manažer E-mail: Ivan@4msystems.cz
      Patrik Pikola Obchodní zástupce E-mail: Pikola@4msystems.cz
      Region Afrika a Evropa    
      Radka Kožarová Projektový manažer E-mail: Kozarova@4msystems.cz
      Region Asie    
      Jitka Jahodová Projektový manažer E-mail: Jahodova@4msystems.cz
     
Finanční oddělení    
Petr Holeček Finanční manažer E-mail: Holecek.Petr@eCompany.cz

Iva Košařová

Účetní asistentka E-mail: Kosarova@4msystems.cz
     
Výrobní oddělení    
Pavel Horňák Výrobní manažer E-mail: Hornak@4msystems.cz
Michal Uher Technik výroby E-mail: Uher@4msystems.cz
Lenka Čiháková Specialista nákupu E-mail: Cihakova@4msystems.cz
Tomáš Prediger Specialista logistiky E-mail: Prediger@4msystems.cz
     
Oddělení kvality
   
Pavlína Hanušová Manažer kvality  
     
Vývojové oddělení    
Martin Žižka Produktový Manažer E-mail: Martin.zizka@4msystems.cz
Vendula Krupičková Technik kvality  
Agáta Holečková Konstruktér  
Myron Mahurskyj Konstruktér  

---